Galéria

Vo foto galérii nájdete obrázky a videá nielen našich realizácií, ale aj vizualizácie. Postupne budeme  k vizualizáciám pridávať aj obrázky ich realizácií.

Nazrite do našej galérie vizualizácií.

Ak nemáte úplne presnú predstavu o funkcionalite, umiestnení alebo dizajne vášho budúceho krbu, nezúfajte. Firma CAMIN® s.r.o. sa postará o to, aby sa vaše chýbajúce predstavy nielen doplnili, ale aj zrealizovali. Formou poradenstva a konzultácií. S našou pomocou si vytvoríte vlastnú a ucelenú predstavu o krbe. Výsledkom je komplexný projekt krbu.

Súčasťou projektu je vypracovanie presnej počítačovej vizualizácie (3D CAD systémy). Vizualizáciou krbu účinne predchádzame prípadným nedorozumeniam. Súčasťou tejto vizualizácie sú nielen fotorealistické pohľady na budúce krbové teleso z viacerých pohľadov, umiestnenie krbu v priestore, ale aj jeho presný design a zariadenie okolia krbu (ak sú tieto informácie k dispozícii).

Počítačovú vizuálizáciu ponúkame aj ako samostatný produkt - ak už máte vybranú krbovú vložku, môžete nás pre jej zhotovenie kontaktovať camin@camin.sk .

Firma CAMIN Vám v celom tomto procese poskytne prostredníctvom dlhoročných odborných skúseností všetko potrebné pre úspešné zvládnutie celého projektu od samotného začiatku až do jeho odovzdania do prevádzky a poskytovania podpory.