Slovenčina (Slovenská Republika)English (United Kingdom)
"...všetko o krboch a komínoch", informácie na jedinom mieste:

logo-fb logo-twitter_male


Slovak English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Vizualizácia a poradenstvo

Nazrite do našej galérie vizualizácií.

Ak nemáte úplne presnú predstavu o funkcionalite, umiestnení alebo dizajne vášho budúceho krbu, nezúfajte. Firma CAMIN sa postará o to, aby sa vaše chýbajúce predstavy nielen doplnili, ale aj zrealizovali. Formou poradenstva a konzultácií. S našou pomocou si vytvoríte vlastnú a ucelenú predstavu o krbe. Výsledkom je komplexný projekt krbu.

Súčasťou projektu je vypracovanie presnej počítačovej vizualizácie (3D CAD systémy). Vizualizáciou krbu účinne predchádzame prípadným nedorozumeniam. Súčasťou tejto vizualizácie sú nielen fotorealistické pohľady na budúce krbové teleso z viacerých pohľadov, umiestnenie krbu v priestore, ale aj jeho presný design a zariadenie okolia krbu (ak sú tieto informácie k dispozícii).

Počítačovú vizuálizáciu ponúkame aj ako samostatný produkt - ak už máte vybranú krbovú vložku, môžete nás pre jej zhotovenie kontaktovať Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Firma CAMIN Vám v celom tomto procese poskytne prostredníctvom dlhoročných odborných skúseností všetko potrebné pre úspešné zvládnutie celého projektu od samotného začiatku až do jeho odovzdania do prevádzky a poskytovania podpory.

Nazrite do našej galérie vizualizácií.

vizual1vizualizácia

projekt1

časť projektu

Ak nemáte úplne presnú predstavu o funkcionalite, umiestnení alebo dizajne vášho budúceho krbu, nezúfajte. Firma CAMIN sa postará o to, aby sa vaše chýbajúce predstavy naplnili. Formou poradenstva a konzultácií. S našou pomocou si vytvoríte vlastnú a ucelenú predstavu o ňom. Výsledkom je komplexný projekt krbu.

Súčasťou projektu je vypracovanie presnej počítačovej vizualizácie. Vizualizáciou krbu účinne predchádzame prípadným nedorozumeniam. Súčasťou tejto vizualizácie sú nielen fotorealistické pohľady na budúce krbové teleso z viacerých pohľadov, umiestnenie krbu v priestore, ale aj jeho presný design a zariadenie okolia krbu (ak sú tieto informácie k dispozícii).

Firma CAMIN Vám v celom tomto procese poskytne prostredníctvom dlhoročných odborných skúseností všetko potrebné pre úspešné zvládnutie celého projektu od samotného začiatku až do jeho odovzdania do prevádzky a poskytovania podpory.

vizualizácia

časť projektu

feedback

Chcem ONLINE návrh môjho KRBU zdarma podľa tohto zadania:

* údaje označené hviezdičkou sú povinné

*  Váš email
*  Priezvisko
*  Krst.meno
*  Mobil
*  Kúrenie
* Palivo?
* Je komín?
Ak áno, tak
*  nízkoenerge- tický RD?
*  Dom bude s rekuperáciou?
*  Pošlete rez?
*  Pošlete pôdorys domu?
  ďalšie info


Vaše údaje sú v bezpečí Vaše údaje sú v bezpečí. Odoslaním
osobných údajov súhlasíte s ich spracovaním