Slovenčina (Slovenská Republika)English (United Kingdom)
"...všetko o krboch a komínoch", informácie na jedinom mieste:

logo-fb logo-twitter_male


Slovak English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Technológie krbov a piecok PIAZZETTA

Tu nájdete komplexné informácie o talianskej spoločnosti Piazzetta.

Talianska firma Piazzetta poráža konkurenciu technológiami, konštrukciou, designom, prevedením a servisom. Má precíznu výrobu a unikátne technológie. Preto je firma európskym lídrom vo výrobe krbov, krbových vložiek, kachieľ a piecok, ale aj krbových obstavieb. Je lídrom čo sa týka vývoja a výskumu v tejto oblasti, z ktorého nakoniec profituje koncový užívateľ jej výrobkov. Krbové vložky a piecky Piazzetta - to je efektívne riešenie pre vykurovanie domácností. Vykurovanie prostredníctvom horúceho vzduchu, horúcej vody, kúrenie drevom, plynom, či peletkami a k tomu všetkému použitie patentovaných technológií.

Firma Piazzetta vo svojich laboratóriách vyvinula a do výrobkov aplikovala nasledovné technológie, ktoré jej prinášajú konkurenčnú výhodu na trhu:

  1. Multifuoco System® - dvojstupňové ohrievanie vzduchu s využitím tepla, ktoré sa zhromažďuje pod stropom vykurovanej miestnosti; zaručuje rovnomerné rozptylenie tepla v miestnosti
  2. ALUKER® - exkluzívny a patentovaný keramický materiál pre ohniská krbových vložiek
  3. THERMO krbové vložky a piecky - "kotol" (teplovodný výmenník) vo vnútri krbovej vložky zohrieva vodu pre kúrenie a TÚV; krb takto kúri nielen do "vzduchu", ale aj do "vody" (alternatívne kúrenie)

Ďalšie jedinečné výhody:

Už v roku 1976 predstavila spoločnosť Piazzetta prvú oceľovú krbovú vložku monoblok s liatinovým ohniskom, vybavenú dvierkami s vertikálnym posunom a s oknom z keramického skla. Vyššie uvedené technologické inovácie umožnili dosiahnuť vysokú tepelnú účinnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť i úspornosť spotreby.

Krbová vložka Piazzetta sa predstavuje jediným telesom, ktoré je vyrobené kompletne z hrubej ocele bez dodatočnej náročnej montáže.

Ekologické teplo
Znížené emisie CO (nižší ako vyžadujú najtvrdšie európske normy) a použitie obnoviteľnej biomasy (drevo) stavia kozubové vložky Piazzetta perfektne k aktuálnym požiadavkám k ochrane životného prostredia.
ilust_01
Ekonomické teplo
Optimálna regulácia vzduchu pre horenie čím dosiahneme nepretržite optimálne horenie pri maximálnej účinnosti s malým množstvom paliva.
ilust_02
Bezpečné teplo zodpovedajúce normám DIN 18895 !
Ponuka spoločnosti Piazzetta disponuje širokou ponukou kozubových vložiek chválených podľa normy DIN plus (popri ostatných zodpovedajúcich norme DIN) značka, ktorá zaručuje zvýšenú kvalitu výrobku, zvýšenú tepelnú účinnosť a šetrnosť k životnému  prostrediu.
ilust_03
Vysoký tepelný výkon (až do 17,4 kW)
Štruktúra kozubových vložiek Piazzetta je navrhnutá tak aby zabezpečili maximálnu bezpečnosť, funkčnosť a tepelnú účinnosť. Rôznorodé modely poskytujú široký záber možností podľa svojho teplotného výkonu, od 7 do 17,4 kW.
ilust_04
Dvierka s vertikálnym posunom
Ohnisko kozubových vložiek je zabezpečené dvierkami s vertikálnym posuvom, ktoré sú otvárateľné aj do strany. Sklo keramické okno je odolné až do vysokých teplôt 750°C a zabezpečia tak maximálnu odolnosť. Systém je zabezpečený vzduchotesnou štruktúrou, ktorá zabraňuje úniku dymov v priebehu otvárania a zatvárania dvierok ohniska.
Pohyb dvierok je ľahký a tichý. Prúd vzduchu udržuje sklo počas používania v čistote.
ilust_05
Ohnisko z materiálu Aluker®
Kozubové vložky Piazzetta majú ohnisko z Alukeru® . Exkluzívny a patentovaný keramický materiál poskytuje vysokú tepelnú odolnosť a tepelnú absorpciu, optimálnu kvalitu spaľovania a jednoduchú údržbu.
ilust_06
Multifuoco System®
Originálny systém vyvinutý spoločnosťou Piazzetta zaručuje rovnomerné rozptýlenie tepla v prostredí. Zabezpečuje vykurovanie viacerých miestností aj na rôznych poschodiach. Vhodný kolobeh tepla pre trvalé pohodlie.

 

ilust_07

 

feedback

Chcem ONLINE návrh môjho KRBU zdarma podľa tohto zadania:

* údaje označené hviezdičkou sú povinné

*  Váš email
*  Priezvisko
*  Krst.meno
*  Mobil
*  Kúrenie
* Palivo?
* Je komín?
Ak áno, tak
*  nízkoenerge- tický RD?
*  Dom bude s rekuperáciou?
*  Pošlete rez?
*  Pošlete pôdorys domu?
  ďalšie info


Vaše údaje sú v bezpečí Vaše údaje sú v bezpečí. Odoslaním
osobných údajov súhlasíte s ich spracovaním