Slovenčina (Slovenská Republika)English (United Kingdom)
"...všetko o krboch a komínoch", informácie na jedinom mieste:

logo-fb logo-twitter_male


Slovak English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Komíny a komínové systémy od CAMIN

Naše produkty v oblasti komínových systémov ponúkame od najväčšieho výrobcu na svete špecializovaného výhradne na odvod spalín. Na jeho skúsenosti a profesionalitu sa môžete vždy spoľahnúť.

Okrem štandardných dodávok komínových systémov Vám firma CAMIN ponúka aj komplexné služby:
poradenstvo - dovoz - montáž - servis. Vyberte si z ponuky komínov:
  1. Keramické systémy
  2. Nerezové systémy
  3. Riešenie problémov s komínom - kliknite sem, ak vás to zaujíma
 

Nadštandardná kvalita keramických komínových vložiek

Keramické vložky UNI*** PLUS vyrábané novou technológiou spĺňajú v maximálnej možnej miere požiadavky na odolnosť proti vysokým teplotám aj proti vlhkosti. Potvrdzujú to certifikáty štátnych skúšobní a priebežná interná kontrola kvality.
01-text

Dobrý ťah

Tenkostenná keramická vložka kruhového prierezu s hladkým vnútorným povrchom, veľmi kvalitná izolácia a správne dimenzovanie zaručia bezpečný odvod spalín nad strechou. My sa o to postaráme.
02-text

Požiarna bezpečnosť

Značné rozdiely teplôt spalín spôsobujú pri lacných viacvrstvových komínoch a pri murovaných komínoch trhliny. Naproti tomu nami ponúkané trojvrstvové komíny (komínová tvárnica - izolácia - vložka), vyrobené v najvyššej kvalite UNI*** PLUS, zaručujú komín bez trhlín a netesností a to aj v prípade vyhorenia sadzí (teploty nad 1000 °C).
03-text

Odolnosť proti vlhkosti

Pri prevádzke moderných, energeticky úsporných kotlov vzniká v komíne vlhkosť. Tesná keramická vložka a systém zadného odvetrania udržujú komín suchý. Tým sa ušetrí za prípadnú sanáciu presiaknutých komínov.

Odolnosť proti korózii

Vlhkosť nie je len voda. Spaľovaním vykurovacieho oleja, plynu, dreva... sa tvoria agresívne kyseliny. UNI*** PLUS - keramika však odoláva tejto záťaži neobmedzene a v porovnaní s ňou vyzerajú ostatné materiály v komínoch skoro opotrebované.
04-text

Vysoká životnosť so zárukou

Na rozdiel od murovaných komínov ponúkajú originálne komínové systémy Schiedel trojnásobnú 30-ročnú záruku - pri vyhorení, pri pôsobení vlhkosti a zároveň pri poškodení koróziou.
05-text

Keramické vyústenie komína

Kovové časti komínov korodujú a vytvárajú slabé miesta v komínovom prieduchu. Pri komínových systémoch Schiedel, kde prieduch tvoria iba šamotové vložky, nedochádza k žiadnemu opotrebovaniu. Tým máte po starostiach a ušetríte za drahé opravy.
06-text
Univerzálnosť
UNI*** PLUS - univerzálny komín Schiedel je určený pre všetky typy kúrenia a všetky aktuálne a budúce možné technológie vykurovania. Pri prechode na iné vykurovacie médium nie je potrebné komín vložkovať. Tak už dnes ušetríte svoje peniaze.
07-text

Jednoduchá montáž

UNI*** PLUS - univerzálny komín Schiedel je určený pre všetky typy kúrenia a všetky aktuálne a budúce možné technológie vykurovania. Pri prechode na iné vykurovacie médium nie je potrebné komín vložkovať. Tak už dnes ušetríte svoje peniaze.
08-text
feedback

Chcem ONLINE návrh môjho KRBU zdarma podľa tohto zadania:

* údaje označené hviezdičkou sú povinné

*  Váš email
*  Priezvisko
*  Krst.meno
*  Mobil
*  Kúrenie
* Palivo?
* Je komín?
Ak áno, tak
*  nízkoenerge- tický RD?
*  Dom bude s rekuperáciou?
*  Pošlete rez?
*  Pošlete pôdorys domu?
  ďalšie info


Vaše údaje sú v bezpečí Vaše údaje sú v bezpečí. Odoslaním
osobných údajov súhlasíte s ich spracovaním