Slovenčina (Slovenská Republika)English (United Kingdom)

Novinky Piazzetta 2014 - 2015 (výstava FireWeek)

FireWeek 2014 - to je predstavovanie horúcich noviniek v oblasti výrobkov a technológií v showroome priamo vo fabrike firmy PIAZZETTA. “Týždeň ohňa” sa už tradične organizuje v Asolo v Taliansku raz za 2 roky.

Ten tohoročný FireWeek sa konal v termíne od 18. do 24. februára 2014. Zúčastnili sa na ňom obchodní partneri Piazzetta z celého sveta vrátane USA, Kanady, Južnej Kórei a Japonska.

Z každej oblasti sme pre Vás priniesli zopár informácií v podobe videí a eBookov - elektronickej publikácie (PDF) s fotografiami a informáciami z danej oblasti - nájdete nižšie.

  veľký showroom s 2 podlažiami - priamo vo fabrike Piazzetta
klikni na obrázok ↑Vo videu nižšie sú novinky dizajnových centrálne umiestnených zavesených krbov. Vpravo si kliknutí môžete online prezrieť alebo stiahnuť eBook s viacerými informáciami a fotkami z FireWeek 2014-2015.

 

                                                                                     pdf_icon Stiahnite si zdarma eBook s kompletnými informáciami »»

 

                    online registrácia                   

 


Na dvoch podlažiach obrovského showroomu sa nachádzali desiatky výrobkov. Tento rok bol naozaj bohatý na nové produkty aj technológie. Predstavím Vám tieto novinky postupne a pekne po poriadku.

1. Medzi novinkami nechýbali nové typy dizajnových krbov s 360° pohľadom do ohňa, umiestňované v centrálnom priestore domu a elektronicky ovládaným sklom (foto vpravo - Goteborg).

2. Systém regulácie horenia kachlí na drevo (Burn Control System) s 50% úsporou paliva, hermetická tesnosť dvierok zaručuje vynikajúcu regulovateľnosť horenia. Kachle sú vhodné pre nemecký a rakúsky trh, pretože spĺňajú ich prísnejšie normy.

3. Ďalšou technologickou novinkou su plynové kachle s implementáciou unikátneho Multifuoco Systemu® a s účinnými rozvodmi horúceho vzduchu po celom dome, či patentovaný akumulačný HSS systém pre peletové kachle a krby (plynový krb QUBE na obr.nižšie).

4. Videli ste už peletové krby horieť rovnako ako krby na drevo? Ak nie, musíte vidieť toto video - oheň je na nerozoznanie. To je Piazzetta know how.

  dizajnový krb GOTEBORG s elektronickým spúšťaním skla
                  ↑ klikni na obrázky ↓

5. Úplne nové dizajny kachlí na drevo a pelety s ich natáčaním okolo osy a kruhovým tvarom skla zabezpečujú, že je oheň vidieť z každej strany.

6. Nové sú aj krbové vložky obľúbenej rady MC. Majú úplne nový výsuv skla. Dokonca sú v rohovom, trojpresklennom alebo priehľadovom prevedení skla.

7. Úplne nové dizajny kachlí na drevo a pelety s ich natáčaním okolo osy a kruhovým tvarom skla zabezpečujú, že je oheň vidieť z každej strany.

8. Novou technológiou je Heat Storage System - patentovaný akumulačný systém pre peletové kachle. Zdravé teplo aj vtedy, keď prestanete kúriť. A dlho.

  dizajnový krb GOTEBORG s elektronickým spúšťaním skla
feedback

Chcem ONLINE návrh môjho KRBU zdarma podľa tohto zadania:

* údaje označené hviezdičkou sú povinné

*  Váš email
*  Priezvisko
*  Krst.meno
*  Mobil
*  Kúrenie
* Palivo?
* Je komín?
Ak áno, tak
*  nízkoenerge- tický RD?
*  Dom bude s rekuperáciou?
*  Pošlete rez?
*  Pošlete pôdorys domu?
  ďalšie info


Vaše údaje sú v bezpečí Vaše údaje sú v bezpečí. Odoslaním
osobných údajov súhlasíte s ich spracovaním