Slovenčina (Slovenská Republika)English (United Kingdom)
"...všetko o krboch a komínoch", informácie na jedinom mieste:

logo-fb logo-twitter_male


Slovak English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Pridané služby

Aby boli naše riešenia pre vás  komplexné a aby ste boli naozaj spokojný, pripravili sme pre vás okrem riešení v obore krbár-kachliar ja riešenia v iných 3 ďalších oblastiach.

Zdanlivo nesúvisiacou oblasťou je oblasť webových stránok, ich optimalizácia pre vyhľadávače (google, yahoo atď.), internetových a marketingových riešení. Je to však naozaj iba prvý dojem.
V skutočnosti každá oblasť ľudskej činnosti a najmä podnikania je spojená s internetom a jeho službami. A pretože jeden z majiteľov CAMIN je IT špecialista, sú tieto riešenia pre CAMIN prirodzené a vieme vám ich poskytnúť. Bližšie informácie nájdete tu.
seo

Oblasť interiérovehoh návrhu v súlade s nárvhom krbu je ďalšia "parketa", ktorú vám prinášame, aby naše služby boli čo najkomplexnejšie. Spolupracujeme s viacerými návrhármi, architektami či architektonickými štúdiami.

Pokiaľ potrebujete poradiť v interiérových návrhoch tak, aby bol váš budúci krb navrhnutý v súlade s celkovým dizajnom vášho interiéru, viac informácií nájdete tu.

ilust_architekti
Oblasť návrhov a dodávok nábytku na mieru veľmi úzko súvisí s návrhom a stavbou krbov, piecok alebo kachlí. Preto rozširujeme služby aj v tejto oblasti o návrhy, projekty a komplexné dodávky v oblasti návrhu a montáže nábytku na mieru.
Týka sa to najmä vstavaných skríň, obývačiek, detských izieb, roldorov, postelí a matracov, skrátka všetkých návrhov riešených na mieru podľa vašich požiadaviek. Reč je o všetkých službách a dodávkach, ktoré v súčasnosti poskytuje firma KOMANDOR prostredníctvom firmy PREKOM s.r.o.. Bližšie informácie nájdete tu.
ilustr_prekom

feedback

Chcem ONLINE návrh môjho KRBU zdarma podľa tohto zadania:

* údaje označené hviezdičkou sú povinné

*  Váš email
*  Priezvisko
*  Krst.meno
*  Mobil
*  Kúrenie
* Palivo?
* Je komín?
Ak áno, tak
*  nízkoenerge- tický RD?
*  Dom bude s rekuperáciou?
*  Pošlete rez?
*  Pošlete pôdorys domu?
  ďalšie info


Vaše údaje sú v bezpečí Vaše údaje sú v bezpečí. Odoslaním
osobných údajov súhlasíte s ich spracovaním